اهداف و خط مشی ها

آرمان و چشم انداز شرکت:

گروه ماشین سازی ابتکار صنعت تابان به عنوان یک شرکت جوان و نوپا و با در اختیار داشتن منابع انسانی متخصص و توانمند در تلاش است به عنوان شرکتی سرآمد در سطح ملی و فرا ملی مطرح گردیده و تبدیل به استاندارد و معیاری برای سنجش و رشد دیگر شرکت های تولیدی در خصوص ماشین سازی باشد. ما می کوشیم از طریق فضای پژوهشی، تبدیل به کانونی برای خلاقیت و نوآوری و بالندگی همه جانبه در کشور عزیزمان ایران باشیم.

گروه ماشین سازی ابتکار صنعت تابان می کوشد با نگاهی آینده مدار و تفکری جهانی وارد حوزه های جدید فناوری شده و سهم خود را در تولید ماشین آلات صنعتی با تکنولژی های نوین دنیا در کل کشور افزایش دهد.

چشم انداز:

کسب بالاترین ارزش پایدار در صنعت کاشی و سرامیک کشور و رقابت پذیر در عرصه بین‌­المللی

ارزش های محوری:

 1. قانون­مداری و شفافیت در عملکرد
 2. شایسته‌­سالاری و پایبندی به اصول اخلاقی
 3. تاکید بر خلاقیت، نوآوری و تمایز در تصمیم­‌گیری­‌ها
 4. مسئولیت‌­پذیری و پاسخگویی شایسته به ذینفعان
 5. تصمیم‌­گیری بر اساس اطلاعات قابل اتکاء

استراتژی ها:

 1. توسعه همكاری و سرمایه‏‌گذاری مشترک ‌با شرکتهای معتبر داخلی و بین‌‏المللی در زنجیره ارزش
 2. تامین مالی بهینه با بهره‌‏گیری از ابزارهای مناسب در بازارهای مالی داخلی و بین‌‏المللی
 3. تمرکز بر تحقیق و توسعه و رسوخ در بازارهای داخلی و صادراتی

رزومه گروه ماشین سازی ابتکار صنعت تابان

مقدمه:

شرکت ماشین سازی ابتکار صنعت تابان فعالیت خود را از سال 1398 به صورت رسمی آغاز نموده است. این شرکت توانسته فعالیت خود را بین کارخانجات کاشی و سرامیک تا حد چشمگیری گسترش دهد. تا جایی که تا کنون بیش از 50 مورد انواع تجهیزات خط تولید کاشی و سرامیک شامل : شماتیک لود و آنلود،کارتن پک، سورتینگ، پالتایزر، کوپلر، شیرینگ کارتن ، شیرنگ پالت، انواع کانوایرهای انتقال، میزهای رولیک ورودی و خروجی، کمپنسور و……. را تولید و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

این شرکت با تیم متخصص خود و اعتماد به پرسنل جوان و تحصیل کرده، توانسته ترکیبی از تجربه و انرژی جوانی را در زمینه های طراحی، ساخت، مونتاژ، تامین و تعمیر ماشین آلات صنعتی به صورت ویژه ماشین آلات خط تولید کاشی و سرامیک بکار گیرد.
با توجه به اینکه بیش از 80 درصد تجهیزات تولید کاشی و سرامیک وارداتی بوده و در کشور بیش از 120 واحد تولید کاشی و سرامیک فعال می باشند. تولید این ماشین آلات و تجهیزات اغلب متعلق به کشورهای ایتالیا و چین می  باشد . این تیم تصمیم به بومی سازی این تجهیزات نمود است.

همچنین این شرکت در حوزه سنگهای چمفر با همکاری با شرکت BOER  اقدام به راه اندازی خط تولید این سنگ ها در داخل کشور نموده است و هم اکنون جزو محدود تولید کنندگان این سنگ ها می باشد.  

در ادامه راه این شرکت با دریافت مجوز تولید جوهرهای کاشی و سرامیک از اداره صنعت، معدن و تجارت، تولید این محصول وارداتی را در برنامه خود قرار داده.

و خدا را شاکریم که با اعتماد صنایع به این شرکت و همت بلند جوانان توانسته ایم محصولات و خدمات خود را در این مدت کوتاه به بیش از 30 شرکت در حوزه های مختلف اعم از صنعت کاشی و سرامیک، بلوک سبک وغیره به بازار عرضه نماییم.

گروه ماشین سازی ابتکار صنعت تابان

معرفی کلی شرکت:

تیم ابتکار صنعت تابان از مدیران باتجربه چندین ساله در این صنعت و جوانانی تلاشگر و با انگیزه تشکیل شده که در بخشهای مختلف مانند: طراحی، ساخت، مونتاژ، تامین و تعمیر تجهیزات خطوط تولید کاشی و سرامیک فعالیت دارند و از نظر فنی توان بومی سازی و همچنین رفع عیوب و مشکلات موجود در تمامی ماشین آلات وارداتی موجود را در خود می­بیند و رسیدن به این مهم را از اهداف نهایی خود می­بیند.

 از اعضای هیئت مدیره این شرکت می­توان به جناب مهندس محمدرضا فاتحی کارشناس صنایع، مدیر فنی سابق ایفاسرام با تجربه بیش از 20 سال در این صنعت به عنوان سرپرست گروه و رئیس هیئت مدیره و جناب مهندس محمد واحدیان سرپرست برق کاشی گلچین و همچنین ایفا سرام به عنوان مدیرعامل نام برد که با جذب جوانانی با انگیزه و با برقراری ارتباط با دانشگاهها و مرکز توسعه سرامیک ایران توانسته بعنوان یک واحد فناور در پارک علم و فناوری استان یزد نیز مستقر و خواهان رسیدن به اهداف خود با سرعت و کیفیت بهتر می­باشد.

در مدت شروع بکار این شرکت توانسته طرح موجود را به مرحله تولید رسانده و محصولات خود شامل: قسمت­های مختلف خط بسته­بندی، خط کامل بسته بندی، شماتیک لود و آنلود، شیرینگ پالت، نوارنقاله­های توزین و … را به کارخانجات کاشی و سرامیک بسیاری بفروش برساند و رضایت آنها را جلب کند.

در ادامه راه این شرکت با دریافت مجوز تولید جوهرهای کاشی و سرامیک از اداره صنعت، معدن و تجارت، تولید این محصول وارداتی را در برنامه خود قرار داده.

سرمایه های انسانی

امروزه بزرگترین مزیت رقابتی سازمان ها، داشتن سرمایه‌های انسانی توانمند است. سرمایه‌هایی که به عنوان عامل حیاتی و اساسی برای بقا و موفقیت سازمان‌ها ضروری و لازم است، به طوریکه که در عصر حاضر، جذب، توانمندسازی و تدوین و اجرای استراتژی مناسب توسعه سرمایه انسانی، بعنوان ارزشمندترین عامل دستیابی به توسعه پایدار و مهم‌ترین چالش سازمان‌ها تبدیل شده است.

اين شركت با رويكرد نيروي انساني كارآمد در جايگاه شركاي استرات‍‍ژيك سازمان، دارای اصول و ارزش های متمایزی است از جمله:

 

 • توسعه و بالندگی کارکنان
 • پاسخگویی و مسئولیت پذیری در قبال ذینفعان شرکت
 • حرکت در مسیر تعالی سازمانی
 • توسعه دانش و مهارت مهندسی در سطح ملی
 • افزایش ثروت ملی و رفاه عمومی جامعه

گروه ماشین سازی ابتکار صنعت تابان

اعضای هیات مدیره:

نام

سمت

محمد واحدیان

مدیرعامل

محمد رضا فاتحی

رئیس هیات مدیره

حسین کیانی

نایب رئیس هیات مدیره

امیرعباس زارع

عضو هیات مدیره

محمد حسن فلاح

عضو هیات مدیره